Informacje o sklepie

MOTORWINGS s. c.

Mateusz Olszowy, Łukasz Czarnota
ul. Podchorążych 69S, 94-234 Łódź
NIP:7272753898, REGON:100783418
wpisani do ewidencji działalności gospodarczej przez
Prezydenta Miasta Łodzi pod numerami 60118, 45722.

Adres do korespondencji:
Al. Piłsudskiego 143, 92-236 Łódź
tel.: +48509036794
e-mail:motorwings@motorwings.pl


Witaj,

MOTORWINGS to powstała w listopadzie 2009 roku firma zajmująca się sprzedażą akcesoriów motocyklowych zarówno wysyłkowo, jak i stacjonarnie. Stworzyliśmy ją, gdyż jako aktywni motocykliści po wielokroć mieliśmy problemy z otrzymaniem w sklepach motocyklowych dużego wyboru dobrych jakościowo produktów wraz z kompetentną informacją na ich temat. Jednocześnie podczas bieżącego użytkowania naszych maszyn zrozumieliśmy, jak ważny jest wybór właściwego kasku, kurtki, spodni, butów, zastosowanego oleju czy innych akcesoriów. Ponieważ używamy naszych bike’ów zarówno do codziennej eksploatacji, jak i  rekreacji oraz dalekich wypadów, rozumiemy jak zróżnicowane są potrzeby każdego motocyklisty. Dlatego po kolejnej wizycie w sklepie, w czasie której pomoc w wyborze akcesoriów sprowadzała się do pytania „za ile” i rzucenia paru sztuk odzieży do przymierzenia, zdecydowaliśmy się na stworzenie nowego projektu w branży motocyklowej.

Naszym celem jest przede wszystkim udostępnienie braci motocyklowej jak najszerszego wyboru bardzo dobrych jakościowo produktów, o różnym przeznaczeniu, jak również stylizacji. Dlatego na naszych aukcjach, w naszym sklepie znajdującym się w Łodzi przy ul. Milionowej 3/5 oraz w naszym serwisie internetowym MOTORWINGSPL udostępniamy Wam produkty wiodących, sprawdzonych przez nas marek, których sami używamy i z czystym sumieniem możemy polecić innym motocyklistom: HJC, SCHUBERTH, SPIDI, REV'IT, OXFORD, KAPPA MOTO,  CASTROL, MOTUL, MUC-OFF,  MOMO, RAM MOUNTS, TOMTOM, S100 i innych.  Nasz projekt zakłada również stopniowe rozszerzanie naszych usług w celu możliwości udzielenia pomocy motocyklistom we wszystkich dotyczących ich sprawach, zarówno dotyczących samej jazdy, jak i w pozostałym czasie.

Dlatego z radością przyjmiemy wszelkie uwagi dotyczące naszej działalności, zarówno te pochwalne, jak i krytyczne. Chcemy aby nasz projekt był tworzony razem z Wami, wkładamy w niego całą swoją pasję i zaangażowanie, a jednocześnie przenosimy do niego takie wartości ze świata motocyklowego, jakie wszyscy nieraz dobrze poznaliśmy na drodze ze strony innych motocyklistów: serdeczność, chęć pomocy, bezpośredniość. Zapraszamy do korzystania z naszych serwisów oraz odwiedzenia naszego sklepu w Łodzi.

Lewa w górę!

pixel